Chata-Kochánky

Pravidla pronájmu chaty v Kochánkách

Chata se začíná pronajímat po konci členské výroční schůze (termín uveden na webových stránkách a nástěnkách). Před výroční schůzí mohou zamlouvat chatu jako odměnu za funkci členové výboru a RS MO ČRS Benátky nad Jizerou. První týden po výroční schůzi mohou chatu zamlouvat pouze členové MO ČRS Benátky nad Jizerou. Chatu je možné zamluvit přes email info@mocrsbenatky.cz nebo na telefonu předsedy organizace (723882661) vždy a pouze v pondělí od 16 do 17hod! 
Chata je pronajímána ve dvou obdobích zimním a letním.
Letní období měsíce květen až září. Lze chatu pronajmout pouze na celý týden Ne-Ne
Zimní období měsíce říjen až březen. Lze chatu pronajmout i na všední dny či víkend
Každý zájemce si může chatu zamluvit pouze 2x za období a z toho v letní období pouze jednou.

Pronajímající dále jen nájemce po zamluvení termínu má 7 dní na připsání požadované částky na účet organizace dle poskytnutého variabilního symbolu ( v poznámce jméno a datum za jaké období bude platit) do pondělí 12h. Pokud se peníze na účet organizace do 7 dní nepřipíšou na účet bude termín uvolněn pro další zájemce. Zaplacením požadované částky souhlasí nájemce s uvedením svého jména v kalendáři obsazenosti chaty na webových stránkách organizace, do té doby bude uvedeno pouze zamluveno. Po zaplacení bude během 7 dní vystaveno potvrzení o zaplacení nájemcem. Rezervaci je možné bezplatně zrušit 14 dní předem a peníze během 7 dní budou vráceny na účet odkud přišli. Jakmile budete mít jméno uvedeno v obsazenosti chaty můžete kontaktovat správce chaty a dohodnout se na předání chaty. Minimálně 5 dní předem!
Je přísně zakázáno chatu pronajímat třetím osobám. Pokud nebude v chatě a nebo na přilehlých pozemcích přítomen nájemce nesmí být chata obsazena další osobou. V případě shledání porušení tohoto pravidla či porušení „Domovního řádu“ chaty si vyhrazuje pronajímatel právo vykázat nájemce z objektu bez nároku na kompenzaci! A v následujících 5 letech ztrácí možnost pronájmu chaty!

Telefony
Správce chaty: Krabs – 724217318
Správce chaty: Kavalír - 731951630 
Předseda MO: Grůša - 723882661

Check in – v 15h pokud není se správcem chaty dohodnuto jinak
Check out – v 14h pokud není se správcem chaty dohodnuto jinak

 p. Grůša

+420723882661

p. Kavalír

+420731951630

ceník schválený výborem MO ČRS v Benátkách nad Jizerou dne 10.3.2023

Všední dny Ne - Pá – 2500Kč

Víkend Pá-Ne – 2000Kč

Týden Ne-Ne – 4000Kč

Sazba opotřebení elektrických spotřebičů se bude účtovat dle spotřeby elektrické energie v hodnotě 15kč/KW a bude požadována na konci pobytu správcem chaty.

Obsazenost

Klubovna - Benátky nad Jizerou

Na základě usnesení výboru byla ukončena možnost pronájmu klubovny!

Český rybářský svaz, z. s.

Místní organizace
Benátky nad Jizerou
Pražská 96/76
29471